Для початку, будь ласка, оберіть магазин:Це мій магазин!

Про магазин


ПАНІ - інноваційна, стильна і прогресивна мережа магазинів краси та догляду в Сумській області

Історія успіху ПАНІ - це 17 років безперервної роботи, це дорога від одиничного магазинчику, що відкрився в 2005 році, до одного з регіональних лідерів, в активі якого понад 28 магазинів. Сьогодні бренд ПАНІ широко відомий у всіх регіонах Сумської області. Формуючи асортимент магазинів, ми, перш за все, прагнемо не тільки відповідати формату «магазин біля дому», пропонуючи кожному покупцеві найелементарніші товари для побуту, але і створювати унікальний простір краси та догляду. Магазини ПАНІ пропонують своїм покупцям найширший і якісний вибір товарів відомих українських і світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, іграшки, товари для дому, подарунки і сувеніри. 

З року в рік мережа ПАНІ розвивається і вдосконалюється, враховуючи всі потреби споживачів і тенденції розвитку ринку. Але незмінним для нас залишається турбота про те, щоб, прийшовши в магазин ПАНІ, у покупців не виникало запитань щодо зручності та комфортності здійснення покупок, якості товару й рівня професіоналізму продавців-консультантів.

ПАНІ завжди знає, що порадити, порекомендувати та чим здивувати. Завжди чекаємо в ПАНІ!Дізнавайтесь першими про акції та новини Підписатися
Магазин ПАНІ Про магазин Контакти Вакансії
Допомога Обмін, гарантія, повернення Чат боти ПАНІ
Корисна інформація Кошик Переглянуті товари
Час роботи:
пн-пт с 08:00 до 17:00