Нагороди

Найголовнішим показником нашої роботи є довіра і повага багатьох людей. Крім того, мережа магазинів «Пані» гідно оцінена численними регіональними, загальнодержавними, міжнародними організаціями, спілками та асоціаціями.

У 2012 році наша мережа за показником фінансово-господарської діяльності та соціальний вклад підприємства отримала національний сертифікат «Лідер галузі 2012 року» та срібну медаль. За підсумками 2013 та 2014 років ми стали власниками вже золотої відзнаки. Ця нагорода призначається за результатами проведення офіційного загальнодержавного Національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі» – комплексної рейтингової програми, яка визначає лідерів економіки України. Співорганізатором рейтингу є Торгово-промислова палата України. Почесне звання підтверджує економічну та фінансову стабільність підприємства, наближає вітчизняну економіку до світових стандартів та сприяє формуванню позитивного іміджу України в діловому світі.

За досягнення лідируючих позицій в галузі підприємницької діяльності з відповідно високими показниками якості продукції та послуг у 2014 році «Пані» удостоєна почесного звання «Лідер підприємництва України». Відповідне рішення було прийнято на Президії Асамблеї ділових кіл України та Науково-експертної Ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХI століття». Іміджева програма заснована I Конгресом ділових, наукових і творчих кіл України в 1998 році і є основним керівним документом Асамблеї ділових кіл – міжнародної громадської організації провідних промисловців, бізнесменів, діячів освіти, науки і культури, журналістів.

Кожна наша нагорода – це кропітка, щоденна праця великого колективу магазинів «Пані», який працює заради споживачів мережі, задля втілення їх бажань та потреб. Ми пишаємося усіма без виключення нашими перемогами і не плануємо зупинятися на досягнутому!


Мережа магазинів ПАНІ © Всі права захищені     Якщо Вас щось цікавить, задавайте свої питання.