Подарунковий сертифікат

Обрати гарний і вдалий подарунок для рідних та друзів стало надзвичайно легко. Відтепер не варто витрачати свій час на безрезультатні пошуки і хвилюватися за якість та практичність придбаної продукції.

Завдяки подарунковому сертифікату від магазину «ПАНІ» Ви даруєте близькій людині надзвичайну можливість обрати саме ту річ, яка відповідає її потребам та вподобанням. Крім того, придбання товару в магазині «ПАНІ» гарантує її високу якість, а широкий асортимент продукції задовольнить бажання найвибагливішого клієнта.

Варто відмітити і привабливий зовнішній вигляд подарунка. Сертифікат розміщений у спеціально розробленому конверті з глянцевим покриттям та унікальним дизайном. Сам сертифікат виконаний із високоякісного пластика, має фірмовий логотип та персональний код.

Враховуючи можливості та бажання кожного клієнта, ми пропонуємо подарункові сертифікати номінальною вартістю 50, 100, 200 і 300 гривень. Грошова сума вказана безпосередньо на сертифікаті. Придбати подарунковий сертифікат можна у будь-якому магазині нашої мережі.

 

Особливості подарункового сертифікату:

 

Придбати подарунковий сертифікат можна у будь-якому магазині мережі «Пані». При необхідності звертайтеся за телефоном (0542) 61-20-45 (Оксана Василівна, адміністратор).


Мережа магазинів ПАНІ © Всі права захищені     Якщо Вас щось цікавить, задавайте свої питання.