Смакота для котиків "МЯУ"


Відтепер Ви зможете купувати смакоту для Ваших улюбленців в магазинах «Пані», та не сумнівайтесь Ваша киця буде у захваті.

 

ВИСОКА ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА:

Якість усіх продуктів «Мяу» відповідає європейським стандартам, схвалена українським державним науково-дослідним контрольним інститутом. В компанії Кормотех впроваджена та сертифікована система ISO 22000. А ще – корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки та виробництва.

СВІЖІСТЬ ТА НАТУРАЛЬНІСТЬ:

Виробляються раціони «Мяу» компанією Кормотех, що розташована на Львівщині. Продукт український, а тому «найближчий» до Вас та Ваших улюбленців. «Мяу» - свіжий та натуральний, адже для його створення використовується найякісніша вітчизняна сировина: справжнє м'ясо, вирощені на кращих чорноземах України злаки.
 
 


ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ:

Розмаїте меню сухих та вологих раціонів «Мяу» задовольнить вподобання найвибагливішого котика. Смачне м’ясце, відбірна рибка, ніжний кролик, апетитна печінка… А Ваш котик який любить?

УНІКАЛЬНІСТЬ РЕЦЕПТУР:

Співвідношення поживних речовин в «Мяу» надзвичайно гармонійне, адже дозволяє враховувати індивідуальні потреби конкретної кішки та географічні особливості їх проживання.
 
 

ЛІДЕР ПРОДАЖУ:

Протягом останніх років «Мяу» – незмінний лідер продажів у своєму сегменті. А це беззаперечний доказ того, що «Мяу» надзвичайно смачний, а якість його – висока та стабільна. Саме тому, кожного дня котики ласують «Мяу».

Мережа магазинів ПАНІ © Всі права захищені     Якщо Вас щось цікавить, задавайте свої питання.