Засоби побутової хімії ТМ «SANITA»

Ви стомилися від жирних плям на витяжці? Вам набридло постійно чистити чайник, мікрохвильову піч, плиту, духовку, холодильник та інші кухонні поверхні? У Вас мало часу на прибирання, а так хочеться, щоб усе сяяло та мало блиск? Тоді ця інформація саме для ВАС!

Представляємо вашій увазі засоби-рятівники, кращі помічники-жироненависники засоби побутової хімії ТМ «SANITA». Це ефективні та доступні засоби для боротьби з різними видами бруду.

Їх переваги очевидні:

- відмивають найстаріші та найглибші плями;

- підходять практично для всіх кухонних поверхонь, каструль, кухонних та побутових приладів, раковин;

- легкі у використанні, не потребують складних механічних втручань;

- швидкодіючі (до 10 хв; дуже складні забруднення – до 30 хв);

- доступна ціна (залежно від засобу, ціна в діапазоні 17-35 грн).

Асортимент ТМ «SANITA» дуже великий, тому розглянемо найпопулярніші позиції.

Гель «Антижир» - містить унікальний розщіплювач жиру, дія якого гарантує 100% результат без механічних зусиль! Ефективно і без зусиль видалить жир, кіптяву, нагар, пригорілу їжу. Не дряпає поверхню.

Гель «Антиржавчина» - інтенсивний очисник іржі, має здатність видалити навіть застарілі забруднення без зусиль! Ефективно відчищає іржу, вапняний наліт, водний камінь. Додає поверхні сяючу чистоту.

Чистячий еліксир «Блиск металу» - завдяки своїй унікальній формулі однаково добре чистить, надає блиск і захищає поверхні! Дбайливо видаляє вапняний наліт і бруд, захищає поверхні від корозії! Додає сяючий і стійкий блиск.

Засіб для миття посуду «Економ» - відмінно видаляє жир, легко змивається водою, додає посуду дзеркальний блиск, не залишаючи розводів, не потребує витирання посуду, безпечний для рук, має нейтральний рівень рh. Економний, оскільки має густу формулу, що дозволяє його довше використовувати, має доступну ціну.

Засіб для миття посуду «Антижир» - завдяки інноваційній формулі легко розщеплює жир, що глибоко в’ївся (навіть у холодній і жорсткій воді). Утворює рясну піну, швидко видаляє жир, легко змивається водою, не залишає слідів і розводів, усуває неприємні запахи і додає аромат чистоти! Безпечний для шкіри рук.

Спрей «1 хвилина» - актив-компоненти діють швидше і сильніше, ніж звичайні засоби, тому ідеальний результат помітний відразу! Без зусиль видаляє всі види жиру, бруд, наліт, цвіль, грибок. Додасть сяючий блиск надовго!

Наглядні приклади використання побутової хімії ТМ «SANITA»:

Якщо Ви прагнете швидко та без вагань прибрати свою кухню і не витрачати на це багато грошей, тоді ці засоби саме для Вас.

Побутову хімію ТМ «SANITA» Ви можете знайти на полицях магазинів «Пані» за доступними цінами. До того ж, з 07.09.15 до 06.10.15 на миючий засіб для посуду «Антижир» та спрей «1 хвилина» діє знижка цілих 20%!

Прийдіть та оберіть ефективні засоби побутової хімії, які полегшать Ваші хатні справи! Приємних Вам покупок та гарного настрою!


Мережа магазинів ПАНІ © Всі права захищені     Якщо Вас щось цікавить, задавайте свої питання.