Мережа магазинів ПАНІ вітає Вас!

Справжні, непідробні почуття запам'ятовуються на все життя, їх вкотре хочеться переживати і відчувати. Понад усе ми хочемо дарувати Вам теплі, приємні емоції, створювати святковий настрій, зберігати атмосферу затишку і комфорту. Саме тому ми відкриваємо своє серце для кожної людини, прагнемо стати їй надійним другом і незамінними помічником у вирішенні багатьох питань.

Мережа магазинів "Пані" - це великий асортимент товарів високої якості, ввічливе ставлення до кожного клієнта, професійне обслуговування, повна консультативна допомога. Вам обов'язково сподобається спокійна, невимушена атмосфера в наших магазинах, яка сприяє максимально вдалому вибору клієнта. До Ваших послуг уважний і привітний персонал, який із задоволенням поділиться корисною інформацією і відповість на будь-які ваші запитання. Вас не залишать байдужими і наші постійні акції, дисконтні програми, спеціальні пропозиції, цікаві конкурси, покликані задовольнити різноманітні бажання і потреби клієнтів.

Ваша щира посмішка, сяючі очі є найкращою похвалою і вдячністю для нас. Нам приємно робити Вас щасливими і задоволеними. Будьте з нами, і ми зробимо все, що Ви забажаєте...

 

Мережа магазинів «ПАНІ» запрошує на роботу продавців-консультантів

 Ми шукаємо молодих людей віком від 18 років з активною життєвою позицією та з прагненням до саморозвитку

Ми пропонуємо:

 З питань працевлаштування звертайтеся за телефоном:

                                               099 48 69 086 Марина Олександрівна

 


Мережа магазинів ПАНІ © Всі права захищені     Якщо Вас щось цікавить, задавайте свої питання.